Меню & пошук

Картину Бенксі «Покажіть мені Моне» продали за майже 10 мільйонів доларів

Картину Бенксі «Покажіть мені Моне» продали за майже 10 мільйонів доларів

Картина стала другою найдорожчою роботою Бенксі, проданою на аукціоні.


[ads-pc-2]

Картину вуличного художника Бенксі «Покажіть мені Моне» продали на аукціоні Sotheby’s за 9,8 мільйона доларів, пише The Guardian. 

Бенксі створив роботу у 2005 році. До класичної картини імпресіоніста Клода Моне художник додав візки для покупок та дорожній конус. Робота увійшла до серії «Сира нафта», де Бенксі доповнює класичні твори Ван Гога, Едварда Гоппера, Енді Воргола та інших. 

За лот на аукціоні змагалися п’ять колекціонерів протягом 9 хвилин, а вартість роботи перевищила початкові прогнози експертів. 

Картина стала другою найдорожчою роботою Бенксі, проданою на аукціоні. Минулого року картину «Деградований парламент» продали за рекордні 12,2 мільйона доларів.

«В одній зі своїх найважливіших картин Бенксі взяв культову картину Моне з зображенням японського моста у знаменитому саду майстра-імпресіоніста в Живерні і перетворив його у місце накопичення сміття… тут Бенксі говорить про зневажливе ставлення суспільства до навколишнього середовища на користь марнотратного надмірного споживацтва», — сказав Алекс Бранчік, голова відділу сучасного мистецтва Sotheby’s у Європі.

Раніше Бенксі створив  графіті дівчинки, яка крутить велосипедну шину як обруч. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: