Меню & пошук

Анкета Пруста: виконавець ролі Віктора Цоя у фільмі «Літо» Тео Ю

Анкета Пруста: виконавець ролі Віктора Цоя у фільмі «Літо» Тео Ю

Про щастя, помилки, улюблені пісні Цоя та стан душі


[ads-pc-2]

Спеціально для Inspired виконавець ролі Віктора Цоя у фільмі Кирила Серебреннікова «Літо» (2018) актор Тео Ю відповів на запитання з анкети відомого французького письменника Марселя Пруста.

Анкета Пруста

В кінці XIX століття, коли Пруст був ще підлітком, він заповнив анкету під назвою  «Альбом для запису думок, почуттів і т. д.». У той час подібні анкети були модні в англійських салонах. Пруст заповнював анкету кілька разів у своєму житті. Сам він не складав її, анкети з’явилися ще до його народження, проте його відповіді були визнані найбільш оригінальними. Анкета увійшла в історію саме під ім’ям Пруста.

Яке ваше уявлення про земне щастя?

Мріяти про велике. Робити маленькі кроки на шляху до цієї мрії і ділитися успіхами та невдачами з партнером, який може обійняти мене з теплом у серці.

Що ви вважаєте нещастям?

Не бути в змозі побачити, що я нечесний з собою.

Де б ви хотіли жити?

Відповідь змінюється кожні кілька років, але зараз мені подобається мій дім в Сеулі.

 

До яких помилок ви відчуваєте найбільшу поблажливість?

Морозиво та смажена їжа.

Хто ваші улюблені герої фантастики?

Мені подобаються антигерої, тому я б сказав, що Фауст або Вільгельм Фогт ( прим. – швець зі Східної Прусії, що прославився невдалим пограбуванням у формі капітана) Але коли я був дитиною мені також подобалися Кайл Різ (прим. – персонаж серії фільмів про Термінатора)  та Марті Макфлай (прім. – персонаж серії фильмів «Назад у майбутнє»).

Хто ваші улюблені персонажі в історії?

Костянтин Станіславський, Орсон Уелс  та Мухаммад Алі.

Хто ваші улюблені героїні у реальному житті?

Ніккі С. Лі (прим. – південнокорейська фотографка та режисерка).

Ваш улюблений музикант?

Том Вейтс.

Ваша улюблена чеснота?

 

Терплячість.

Ваша найвизначніша характеристика?

 

Терпіння і доброзичливість.

Що ви найбільше цінуєте в друзях?

 

Довіру.

Який ваш принциповий недолік?

 

Перфекціонізм.

Яким природним даром ви хотіли б володіти найбільше?

 

Фотографічною пам’яттю.

Який ваш девіз?

 

«Чому ні!».

Який нинішній стан ваших думок?

 

Умиротворена невгамовність.

Про образ Віктора Цоя:

Фото Сергія Берменьєва

Я знав про Віктора Цоя та його музику років за 10 до зйомок. В Південній Кореї він досить відомий, по місцевому телебаченню показували кілька документальних фільмів про нього та гурт «Кино». Я відчував що мені не складно зрозуміти його натуру. У нас схожий культурний бекграунд  – азійсько-європейське походження (прим. – Тео Ю за походженням наполовину німець).

Про перевтілення у Віктора Цоя:

Перевтілення в Цоя на знімальному майданчіку було для мене дуже природним. Крім того, допомогло те, що моя інтерпретація юності повністю збігалася із баченням Кирила Серебреннікова. (прим. – режисер фільму«Лето») .

Хоча Цой був реально існуючою людиною, ми дозволили собі творчу свободу у зображенні його екранної версії. Єдине, що дійсно важко давалося мені – це вивчення російської мови. ( прим. – фактично, роль Цоя у фільмі виконали 4 людини: Тео Ю зіграв Цоя в кадрі, колишній соліст гурту «Чай вдвоем» Денис Клявер озвучив репліки, музикант з Якутії Петро Погодаев співав, а гітарист групи «Звери» Герман Осіпов зіграв гітарні партії).

Про улюблені пісні Цоя:

Найбільше я люблю його меланхолійні пісні. Серед улюблених –«Моё настроение», «Каждую ночь», «Закрой за мной дверь, я ухожу», «Дерево». Як на мене, найцікавіше в його музиці те, що навіть веселі пісні, такі як «Лето», закінчуються в мінорній тональності. Мені подобається така світла печаль, вона є великою частиною мене ще відтоді, як я був дитиною.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: