Меню & пошук

Американські християни вимагають від Netflix заборонити «Добрих передвісників». Хоча серіал зняв Amazon

Американські християни вимагають від Netflix заборонити «Добрих передвісників». Хоча серіал зняв Amazon

Стверджують: серіал демонструє «сатанізм» як нормальне явище


[ads-pc-2]

Активісти Американської християнської групи вимагають від Netflix заборонити показ серіалу «Добрі передвісники». Хоча серіал знімала інша платформа – Amazon Prime. Петиція вже зібрала понад 20 тисяч підписів з необхідних 35 тисяч, пише The Guardian.

Християни стверджують: у фільмі, знятому за мотивами роману-фентезі Ніла Гаймана і Террі Пратчетта, сатанізм зображений як нормальне явище. Один з головних героїв – демон Кроулі – дружить із ангелом. Навіть більше, інколи вони співпрацюють. На думку християн, це робить «чортів і сатаністів цілком нормальними й навіть хорошими, адже вони просто ведуть інший спосіб життя, знущаючись над Божою мудрістю».

Неприпустимим активісти вважають і той факт, що дитина сатани – теж цілком «нормальна». Тобто відвідує школу та має друзів, але ще має місію – знищити світ.

«Чотири вершники Апокаліпсису, Божого засобу покарання людей на грішній землі, зображені як група байкерів. Сатанинські «черниці» та дружба з демонами – це все руйнує бар’єри, які ще стримують прихід зла. Тому ми не можемо мовчати й просимо Netflix не демонструвати цей серіал», – йдеться в петиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: