Меню & пошук

Аdidas перейде на перероблений пластик і поліестер

Аdidas перейде на перероблений пластик і поліестер

Компанія планує повністю перейти на перероблені матеріали до 2024 року.


Спортивний бренд Аdidas планує розширити використання переробленого пластику для виготовлення одягу, взуття та інших речей. До 2024 року компанія планує повністю відмовитись від непереробленого поліестеру, про це пише Financical Times.

В Аdidas розраховують, що таке рішення допоможе заощаджувати 40 тонн пластику щорічно. Проект уже запустили: 40% весняно-літньої колекції 2019 року виготовлені з переробленого поліестеру, який також виготовляють із пластику.

У компанії відзначають, що ціль на цей рік – продати 5 млн пар переробленого взуття, а наступного – 11 млн. Минулого року продано був всього 1 млн пар: був лише один екземпляр, Ultraboost Uncaged Parley (ціна – 180 доларів). Щорічно Аdidas виготовляє 450 млн пар взуття.

За словами директора компанії Еріка Лідтке, 50% взуття з цих 450 млн пар складаються з поліестеру. За таких масштабів повний перехід не може відбутися моментально, зазначає Лідтке.

Нагадаємо, раніше іспанський бренд Ecoalf створив кросівки з водоростей та океанського пластику.

Також великі компанії, наприклад Starbucks і McDonald’s, відмовляються від пластикових соломинок: усе це для боротьби за чистоту океану. Пояснювали, чому це важливо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: