Меню & пошук

Аdidas перейде на перероблений пластик і поліестер

Аdidas перейде на перероблений пластик і поліестер

Компанія планує повністю перейти на перероблені матеріали до 2024 року.


[ads-pc-2]

Спортивний бренд Аdidas планує розширити використання переробленого пластику для виготовлення одягу, взуття та інших речей. До 2024 року компанія планує повністю відмовитись від непереробленого поліестеру, про це пише Financical Times.

В Аdidas розраховують, що таке рішення допоможе заощаджувати 40 тонн пластику щорічно. Проект уже запустили: 40% весняно-літньої колекції 2019 року виготовлені з переробленого поліестеру, який також виготовляють із пластику.

У компанії відзначають, що ціль на цей рік – продати 5 млн пар переробленого взуття, а наступного – 11 млн. Минулого року продано був всього 1 млн пар: був лише один екземпляр, Ultraboost Uncaged Parley (ціна – 180 доларів). Щорічно Аdidas виготовляє 450 млн пар взуття.

За словами директора компанії Еріка Лідтке, 50% взуття з цих 450 млн пар складаються з поліестеру. За таких масштабів повний перехід не може відбутися моментально, зазначає Лідтке.

Нагадаємо, раніше іспанський бренд Ecoalf створив кросівки з водоростей та океанського пластику.

Також великі компанії, наприклад Starbucks і McDonald’s, відмовляються від пластикових соломинок: усе це для боротьби за чистоту океану. Пояснювали, чому це важливо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: