Меню & пошук

YouTube Rewind 2018 отримав найбільше дизлайків в історії: чому так сталося

YouTube Rewind 2018 отримав найбільше дизлайків в історії: чому так сталося

Він потіснив з першого місця пісню Джастіна Бібера Baby.


[ads-pc-2]

Щороку соціальна мережа YouTube підсумовує рік, що минає, спеціальним відео — Youtube Rewind. Цього року відео побило усі рекорди за кількістю дизлайків від користувачів.

За тиждень після виходу YouTube Rewind 2018, кількість дизлайків стрімко наближається до 10 мільйонів — зараз їх 9,9 мільйонів (станом на 13 грудня). Попередній «рекорд» Youtube — 9,7 мільйонів дизлайків під піснею Baby Джастіна Бібера.

У Rewind збирають найбільш хайпові та обговорювані тренди року. Особливість формату полягає в тому, що головні ролі виконують блогери YouTube, які щоденно створюють контент у мережі. Уперше Rewind вийшов в 2010 році. Раніше під відео завжди було більше лайків, ніж дизлайків. У 2018 ситуація вперше змінилася.

В огляд трендів 2018 року по версії YouTube потрапила гра Fortnite, костюми з пісні I Love It, флешмоб In My Feelings та інше. Усього в ролику фігурували 100 блогерів.

У минулорічному відео блогерів було 250, і їх різке зменшення стало однією з причин незадоволення публіки. За версією американського видання The Verge, у відео не попали ті, хто потрапляв в скандальні ситуації в році.

Таким чином, The Verge підводить до думки, що Rewind перетворився з подяки аудиторії від YouTube на промо-ролик для рекламодаців. І це вплинуло на кількість дизлайків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: