Меню & пошук

У Tesla шукають менеджера, який замінить Маска

У Tesla шукають менеджера, який замінить Маска

І все через твіт.


[ads-pc-2]

У зв’язку з підписанням угоди між Tesla та комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), компанія шукає трьох членів у раду директорів. Про це повідомляє Bloomberg.

Угода передбачає, що Tesla повинна призначити нового голову ради директорів, а також найняти двох нових членів у раду. Ілон Маск, теперішній голова ради директорів, повинен скласти повноваження та не може повертатися на посаду упродовж трьох років.

Деякі інвестори, за повідомленням Bloomberg, давно закликали Tesla замінити Маска на посаді голови ради директорів, оскільки побоювалися, що йому не вдається паралельно керувати і Tesla, і SpaceX.

Також один з топ-менеджерів повинен слідкувати за Маском та його діяльністю в соцмережах. Серед кандидатів, які розглядає компанія, є, наприклад, колишній віце-президент США Альберт Ґор та Алан Мулаллі, колишній генеральний директор Ford.

Пошук нових менеджерів потрібен для Tesla, аби оновити склад ради директорів і зробити його більш нейтральним.

«Ця рада справді потребує оновлення — їй потрібно більше жінок та людей не білого кільору шкіри», — заявив Дітер Вайзенеггер, виконавчий директор Ctw Investment Group. 

Поки що у складі ради директорів Tesla 9 людей, 6 з яких — білі чоловіки.

Угода, що її підписала Tesla та SEC, передбачає, що компанія та Ілон Маск сплатять по 20 мільйонів доларів штрафу. Окрім того, Tesla повинна найняти незалежних менеджерів до ради директорів.

Фото: Flickr

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: