Меню & пошук

Компанія Apple планує стати вуглецево-нейтральною до 2030 року

Компанія Apple планує стати вуглецево-нейтральною до 2030 року

Компанія співпрацює з екологічною некомерційною організацією Conservation International.


[ads-pc-2]

Компанія Apple планує боротися зі змінами клімату і стати вуглецево-нейтральною до 2030 року, повідомляє CNN. 

Зобов’язання буде охоплювати весь бізнес компанії, зокрема ланцюжок поставок і виробничий процес. За словами Apple, iPhone, куплений в 2030 році, не буде впливати на клімат.

Apple планує досягти цього шляхом зменшення викидів вуглецю, використання відновлювальної енергії.

«Це момент, коли непотрібно відходити від серйозної проблеми зміни клімату», — сказала Ліза Джексон, віцепрезидентка Apple з навколишнього середовища і соціальних ініціатив. «Ми хотіли показати, що всі ми повинні рухатися ще швидше, якщо зможемо, тому що ситуація термінова і продовжує залишатися актуальною».

Раніше Amazon пообіцяли стати компанією з нульовим вуглецевим слідом до 2040-го року. 

Нівес Долсак, професорка Вашингтонського університету, яка вивчає питання зміни клімату, каже, що тенденція підприємств робити заяви про вуглецеву нейтральність є позитивною. Але вона критично ставиться до обіцянок компаній стати повністю вуглецево-нейтральними.  

Apple заявили, що понад 70 постачальників зобов’язуються використовувати 100% відновлювану енергію для виробництва продукції. 

Також компанія вже починає змінювати матеріали, з якими працює. Наприклад, Apple почали використовувати новий тип алюмінію для виготовлення MacBook Pro. 

Крім цього, компанія заявила, що у них є робот, призначений для розбирання iPhone. Гаджет містить елементи, що їх можна використовувати в майбутніх пристроях. 

Компанія співпрацює з екологічною некомерційною організацією Conservation International над такими проєктами, як відновлення мангрової екосистеми в Колумбії та саван у Кенії. Ці зусилля можуть компенсувати вуглецевий слід від використання продуктів Apple, говориться в повідомленні компанії.

Також Apple випустили колискову про майбутнє з нульовим вуглецевим слідом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: