Меню & пошук

Американський виробник морозива «Eskimo Pie» змінить назву десерту. Термін вважають образливим

Американський виробник морозива «Eskimo Pie» змінить назву десерту. Термін вважають образливим

Рецепт морозива і його назву придумали майже сто років тому.


[ads-pc-2]

Американська компанія-виробник морозива «Eskimo Pie» (Ескімо) Dreyer’s змінить назву десерту майже через 100 років після створення бренду, адже теперішня є образливою в расовому відношенні, повідомляє CNN. 

«Ми прагнемо бути частиною вирішення проблеми расової дискримінації і визнаємо, що цей термін є принизливим», — заявила Елізабелл Маркес, керівниця відділу маркетингу компанії Dreyer’s Grand Ice Cream.

«Eskimo Pie» — не єдиний бренд який змінить назву. Ця тенденція виникла на тлі глобальних демонстрацій проти жорстокості поліції і системного расизму після смерті афроамериканця Джорджа Флойда від рук поліції.

За словами Alaska Native Language Center в Аляскинському університеті в Фербенксі, слово «ескімос» зазвичай використовується для позначення групи корінних народів інуїтів і юпік. «Ця назва вважається зневажливою у багатьох інших місцях, тому що її вигадали не інуїти, а дослівно вона означає «той, хто їсть сире м’ясо».

Тепер лінгвісти кажуть, що це слово може мати інше походження. Однак, жителі Канади і Гренландії, де проживають представники корінних народів, віддають перевагу іншим імена.

Десерт придумали в 1920 році Крістіан Нельсон і Рассел Стовер. Згодом вони запатентували і продали бренд на хвилі зростання популярності морозива в США. Десерт виробляється компанією Dreyer’s Grand Ice Cream Holdings.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: