A password will be e-mailed to you.

nH5LpwTaN0Q

Корпорація Google представила короткометражний документальний фільм під назвою «Back To The Moon For Good – The New Space Race», котрий, за допомогою інфографіки та анімації, демонструє розгорнуту розповідь про історію освоєння Місяця.

На той випадок, якщо ви ще не чули, Місяць знов у тренді… І це тільки початок.

Google

Відео, завантажене на YouTube, є адаптованою версією стрічки, створеної для цифрового шоу у планетаріях. Фільм також отримав декілька спеціалізованих нагород. Голос за кадром належить актору Тіму Аллену, котрий озвучив персонажа «Історії іграшок» Базза Лайтера.

Передбачається, що фільм має стати своєрідною «візитівкою» премії Google Lunar X PRIZE, заснованої Google та Фондом X PRIZE. Призовий фонд проекту складає 30 млн долларів та складається з головного призу у розмірі 20 млн, призу за друге місце у розмірі 5 млн та додаткових премій ще на 5 млн долларів.

Від учасників змагання вимагається створити місяцехід, який буде здатний здійснити посадку на Місяці, пересуватися по ньому не менш ніж на 500 метрів та при цьому передавати на Землю зображення і відео у високій роздільній здатності.

26 січня корпорація розподілила перші гранти на 5,25 млн долларів. Відразу 3 гранти на загальну суму 1,75 млн долларів отримала компанія Astrobotic.

via TJ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.