[ads-pc-2]
Заняття музикою – це не просто хобі чи цікавий спосіб провести час. Навчання гри на музичних інструментах позитивно впливає на розвиток мовлення, розумових та математичних здібностей у дітей, допомагає заспокоїтись і зняти напругу дорослим. Inspired разом з музичною академією Nota Bene розповідають про 5 музичних класів для дітей та дорослих.
Починати грати на фортепіано можна з 4 років, а іноді раніше – якщо в дитини є сильне бажання та вистачає витримки. У дорослому віці освоїти інструмент взагалі не складно: за умови стабільних занять і практики вдома можна зіграти перші твори вже за 1-2 місяці.
Заняття на клавішних – це індивідуальне навчання, репертуар підбирають згідно зі смаками учня. Спочатку буде здаватися, що мозок у голові починає ворушитися, бо потрібно одночасно контролювати дії обох рук та всіх десяти пальців. Проте вже за кілька занять учень зможе впоратися з першими мелодіями.
«Немає слуху» та «немає голосу» – це поширені міфи. Насправді слух і голос можна розвинути. Починати вчитися вокалу рекомендують з 5-6 років. Програму занять підбирають індивідуально, залежно від мети учня: професійно співати і виступати чи займатися для власного задоволення.
Дорослим заняття вокалом корисні для здоров’я: вони покращують роботу легенів, кровообіг, виправляють поставу, збільшують кількість ендорфінів. Завдяки співу поліпшується дикція і можна виправити заїкання. Урок починається із розспівування, тренування дихання, постановки голосу, відтак розучують пісні та опрацьовують текст.
В Академії Nota Bene викладають гру на 5 видах гітар: класичній, акустичній, електрогітарі, укулеле і бас-гiтарi. Починати навчатися на кожній з них краще не раніше ніж із 7 років.
Репертуар підбирають відповідно до смаків та навичок учня. Щоб навчатися було цікавіше, педагог акомпанує або вмикає «мінус», на який учень повинен накласти своє соло. За умови стабільних занять двічі на тиждень – «з нуля» можна навчитися грати нескладні пісні вже за кілька місяців.
Барабани – найпопулярніший інструмент серед дорослих, гра допомагає випустити пар після важкого робочого дня. Навчання заряджає енергією, розвиває відчуття ритму та координацію рухів рук та ніг. Дітям починати навчатися рекомендують з 8 років.
Окрім занять із викладачем, потрібно відпрацьовувати завдання на тренувальних педах, а найкраще мати електронну установку вдома. Часто важко організувати місце для репетицій, тому в Академії Nota Bene є послуга «Оренда класу», де учень може тренуватися, не купуючи установку собі додому.
Скрипку часто вважають класичним інструментом, але класикою вона не обмежується. На скрипці можна зіграти будь-яку сучасну композицію. Інструмент добре розвиває слух і музикальність, тому навчання на ній корисно дітям і дорослим.
На початку навчання звуки, які буде видавати скрипка, можуть здатися вам скреготом, але за кілька уроків усе вийде. Педагог навчить правильно тримати інструмент і смичок, і учень зіграє перші нескладні мелодії.
Саксофон – складний в освоєнні інструмент, тому починати вчитися потрібно не раніше ніж з 10 років. У навчанні першочергову увагу приділяють тому, як дихає учень, правильному створенню звуків, постановці амбушура (положення губ, язика і лицьових м’язів музиканта під час гри на духових музичних інструментах.
Коли ця основа є, педагог береться до розучування мелодій. Уже за 2 місяці можна навчитися грати популярні нескладні пісні. В Академії Nota Bene є учнівський альт-саксофон, тому немає потреби відразу купувати власний інструмент.
Якщо учень вже опанував інструмент або навчився співати на достатньому рівні, в Академії Nota Bene є можливість організувати групу. До неї призначать педагога, який курує музикантів. Він разом з усіма розробляє аранжування, підбирає репертуар або допомагає писати авторський матеріал.
Готові колективи виступають на концертних майданчиках Києва.
Inspired відкрите до експериментів, пошуку нових форматів та імен, тому пишіть нам на адресу inspiredua@gmail.com.
Для комерційної співпраці: adv@zdatni.com з приміткою Inspired
Ознайомтесь із політикою конфіденційності сайту
Inspired. Медіа Можливостей. © 2020. All rights reserved