Меню & пошук

Збираємо милі для безкоштовних авіаперельотів: лайфхаки для мандрівників

Збираємо милі для безкоштовних авіаперельотів: лайфхаки для мандрівників

[ads-pc-2]

miles

Туризм закордоном розвинутий настільки, що мандрівники часто дозволяють собі літати безкоштовно, використовуючи бонуси зі своїх попередніх перельотів. Не дивлячись на те, що ринок авіаперевезень в Україні поки що не настільки великий, все більше і більше українців дозволяють собі відчути переваги дешевих та швидких подорожей літаками.

Сьогодні ми розкажемо вам, що таке бонусні милі, та як в Україні можна використати їх для своєї наступної мандрівки, суттєво зекономивши на авіаперельотах.

Перша система лояльності для пасажирів, які часто подорожують, була розроблена ще в 1972 році. Кілька років по тому, American Airlines проапгрейдили цей проект і з’явилася система, яка пізніше трансформувалася в першу бонусну програму. У більшості подібних програм, рахунок клієнта поповнюється за кожен політ пропорційно відстані. Програма надавала можливість обміняти накопичені на рахунку милі на квитки за фіксованою ціною. Якщо говорити про банківські карти, то тут заохочують тих, хто більше витрачає. По суті, це ідеальний продукт для людей, які багато подорожують.

1) Як нараховуються милі

У кожного банку світу своя власна арифметика нараховування бонусних миль. Зазвичай схема виглядає просто: оплачуєте переліт карткою, і відсоток з оплати нараховується на ваш бонусний рахунок. Саме тут на вас можуть чекати підводні камені: не всі банки дозволяють заплатити милями за квиток повністю, у кожного свої курси конвертації, а також не завжди враховуються податки та інші сервісні збори авіакомпаній.

2) Хто в Україні нараховує милі

З українських банків один з перших таку послугу почав надавати USB Bank, який нещодавно запустив платіжну картку для мандрівників. Милі тут нараховуються у розмірі 5% за кожний оплачений переліт через сервіс-партнер Tickets.ua, а також за покупки в торгових точках закордоном (2%), в торгових точках на території України (1%), списки яких можна знайти на сайті банку.

11774464_10152871699046783_1388559045_n

Снимок экрана 2015-07-08 в 00.49.39

3) Протягом якого часу їх треба використати

Милі, накопичені на картці USB банку не згорають: їх можна використати у будь-який момент, коли ви почнете планувати свою подорож. Бонусами можна розплатитися за квитки будь-яких авіакомпаній та напрямків світу, що досить зручно, оскільки часто бонусні програми обмежені лише певними компаніями чи країнами, що звужує ваш вибір до мінімального.

4) Скільки миль можна використати для оплати авіаперельоту

Зазвичай банки не дозволяють покрити накопиченими бонусами всю суму вашої мандрівки. USB банк дозволяє заплатити милями до 99% від суми авіаквитка. 1 гривня – це завжди 1 миля, яка накопичується на картці.

Для прикладу, якщо ви оплатили на tickets.ua квитків на суму 1500 грн., покупки закордоном на суму 1000 грн., а також покупки в Україні на 500 грн. – сумарно ви заробили 1200 миль. Цієї кількості бонусів вистачає, щоб безкоштовно здійснити авіапереліт з Києва до Одеси, з Харкова до Києва, і так далі.

screenshot-usb-landing.app.se7ensky.com 2015-07-22 19-05-17

5) Які додаткові бонуси можна отримати з такої картки

  • 250 бонусів одразу зараховується на рахунок при відкритті картки
  • 50% знижку доступу до бізнес зали Lounge Key (вартість доступу до бізнес зали Lounge Key без даної карти = 60 доларів США);
  • безкоштовний доступ в MC Lounge в аеропорту «Бориспіль»
  • знижка до -25% при оренді авто Sixt, Hertz і Avis;
  • програма знижок і спеціальних пропозицій від МС (-25% в готелях, ресторанах, магазинах України та за кордоном: мережа «Козирна карта», «Дека», Mont Blanc, iStore, Tiffany & Co, ін.);
  • мінімальна вартість зняття грошей закордоном (всього лише 1%, мін 1 дол. США);
  • кредит до 50 тис. грн., 25 днів пільгового періоду на кожну покупку;
  • підтримка в будь-яких екстрених ситуаціях 24/7.

IMG_3434

«Всі милі» від USB банку – безумовно чудовий продукт для людей, які звикли часто літати у відпустку або чий графік насичений зарубіжними відрядженнями. У такому випадку вже з другого місяця можна відчути вагому вигоду. Втім, карта буде корисна і тим, хто залишає країну один-два рази на рік. У такому випадку, для відчутної знижки, достатньо буде використовувати карту в повсякденному житті і пару разів на рік купувати квитки через запропонований сервіс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: