A password will be e-mailed to you.

2015 buboru

«Київські вибори 2015» – новий освітній проект IBS Education спільно з  КНДУ «НДІРоМ» про особливості організації та проведення місцевих виборів, який відбудеться наприкінці травня.

Захід спрямований на тих, кого справді цікавить можливість брати участь у політичних процесах. «Київські вибори 2015» – особливий проект, який розрахований на підвищення обізнаності серед киян про управління Києвом та на заохочення до участі у виборах та висуненні власної кандидатури.

Це не просто вибори, це практична концепція політичної освіти. Замість того, щоб здавати письмовий іспит в кінці проекту, проводяться реальні вибори – симуляція, яка дозволить краще зрозуміти та засвоїти отриманні знання на практиці. 

Проект «Київські вибори 2015» – нове слово у політичній освіті: для тих, кого справді цікавить ця сфера, хто готовий робити рішучі кроки для змін, а не сидіти перед телевізором та скаржитись на життя. Прийти та змінити свою долю та долю рідного міста стане набагато простіше.

Відчути себе депутатом разом з IBS Education можна буде в оточенні таких лекторів, як: Діана Назаренко, Алла Шлапак, Олена Дерев’янко, Галина Янченко, Максим Гапчук, Андрій Круглашов та Олександр Павленко. В кожного з них є неабиякий практичний досвід, яким вони готові поділитися саме з вами.

Деталі проекту за посиланням: http://ibs-edu.com.ua/elections/

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.