A password will be e-mailed to you.

school_foto_19-22June14_15

Вільна Школа Акторської Майстерності з 26 по 29 червня надає можливість провести святкові вихідні приємно і з користю: пройти інтенсивний курс з акторської майстерності. Програма складається з майстер-класів та лекцій і розрахована на широку аудиторію.

Курс Вільної Школи Акторської Майстерності за чотири дні допоможе розкрити творчий потенціал, розвинути увагу та уяву, навчить імпровізувати в незапланованих ситуаціях в житті та на сцені, вільно спілкуватися, відчувати себе спокійно і впевнено перед аудиторією і камерою.

Отримані знання та вміння будуть корисні тим, хто хоче відчути себе в акторській шкірі, бажає успішно виступати публічно і просто вміти бути розкутим, навчитися імпровізувати і керувати власним настроєм. Акторські техніки необхідні не тільки для артистів, а й для зовсім різних сфер діяльності пов’язаних з комунікацією. Успішні переговори, продажі, презентації та публічні виступи вимагають базових знань й умінь акторської майстерності. 

З майстер-класами виступлять режисери та актори, серед яких україно-німецький режисер Андрій Крітенко, режисер Сергій Проскурня, актори театру і кіно Сергій Калантай, Олег Прімогенов, Ахтем Сеїтаблаєв, Євген Нищук, Анатолій Гнатюк та інші. Про те, як позбавлятися від страху публічних виступів, розповість відомий телеведучий, журналіст і актор Микола Вересень.

Ми робимо головні акценти на наступні теми:

  • «Акторська майстерність». Це знання та вміння, які є найголовнішими для професії актора і як вони допомагають жити (або заважають).
  • «Імпровізація». Це навички та здібності, які необхідні як на сцені, так і в житті, яке підносить нам безліч незапланованих ситуацій.
  • «Конфлікт. Любов». Суть будь-якої драматургії – це конфлікт. Любов – завжди конфлікт. Конфлікт – це кров театру. Суть будь-якого театру – життя.

Для вступу заповніть реєстраційну форму на сайті школи krot-theater.com/school

Дати курсу: 26-29 червня 2015 року

Місце проведення: FREUD HOUSE, вул.Костянтинівська, 21

Вартість: 2000 гривень за весь курс. Вступ за електронними анкетами до 25 червня 2015 року

Зверніть увагу, додатково до вартості навчання сплачується перебування у просторі. Це 96  гривень на день. В цю суму входить чай/кава, печиво, тости у безлімітній кількості.

У Вільній Школі Акторської Майстерності працює програма лояльності:

  • Ви вже були учасником минулих курсів? Тоді для Вас вартість навчання складатиме 1600 грн
  • Ви реєструєтесь в Школу разом зі своїм другом? Для Вас обох вартість навчання буде по 1600 грн

Дні занять: п’ятниця-понеділок з 10:00 до 21:00
Контактна інформація: координатор Вільної школи акторської майстерності Любов Скірко (pavluk.morozov@gmail.com) +38 (044) 229 01 12, +38 (094) 829 01 12

Офіційна сторінка в facebook.com та vk.com, сайт школи krot-theater.com/school

vilna_shkolaA4_

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.