A password will be e-mailed to you.

poonGAga0Os

З 16 по 19 липня 2015 року у Києві пройде освітня програма для тих, хто планує створити власну справу або покращити справи у вже діючого бізнесу.

Лекції з особистих фінансів, іновацій, банківської справи, економіки та підприємництва проведуть провідні вітчизняні спеціалісти та відомі інвестори, економісти і фінансисти із США, Великобританії, Німеччини, Австралії.

В програмі пройдуть лекції провідних світових економістів і фінансистів, завдання яких розповісти, як себе почуватиме економіка України і світу у найближчі роки, аби підприємці могли планувати свій бізнес.

Серед високих гостей: Юлія Демьяник (Федеральна резервна система США), Тимофій Мілованов (Піттсбургський університет), Олександр Талавера (Шеффілдський університет), Іннеса Лав (Гавайський університет), Джованні Сальветті (інвестор, Rothschild Bank), Давід Сакварелідзе (заступник Генерального прокурора України).

Програма складається з 28 практичних занять за 4 дні (з 9.00 до 21.00).

Участь у програмі можуть взяти всі бажаючі без вікових та професійних обмежень. Економістом чи фінансистом бути не обов’язково. Необхідно мати бажання створити власну справу.

Vg7QhsdRM1Q

Викладачі допоможуть розібратись у податковому законодавстві, питаннях кредитування, розкажуть про найбільш перспективні ніші для власної справи у аграрному секторі, виробництві, харчовій, транспортній та інших галузях економіки. Окрема увага приділена bitcoin технологіям та іноваціям у бізнесі.

Вартість навчання складає 1700 гривень за весь курс занять та освітні матеріали. Слухачі пройдуть стажування у викладачів лекторію та відвідають освітню поїздку до ЄС з метою дослідити останні підприємницькі тренди та іновації. Докладно про подорожі та стажування

Реєструйтесь на лекторій та створіть власну справу вже цього літа! Криза – найкращий час для навчання і змін.

Контакти кураторів лекторію:

www.economiclecture.org.ua

044 362 28 36, 067 508 68 58

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.