Меню & пошук

Що слухати у 2015 році: 35 нових українських альбомів

Що слухати у 2015 році: 35 нових українських альбомів

[ads-pc-2]

35-albums

Музика – таке явище, яке ніколи не закінчується. 2014-й був напрочуд продуктивним роком для української музики, не зважаючи на все погане, що сталося в нашій країні за цей період. Ми зібрали для вас три десятки найцікавіших релізів від українських виконавців, свідомо оминувши найбільш відомих та популярних – про яких ми вже неодноразово писали. Саме там, за першою десяткою всіляких рейтингів, ховається ціле поле музики, яку мало хто чув. 

Epolets – Dogma

6 листопада 2014 року одесити оприлюднили новий студійний альбом. Платівка стала другим повноформатним релізом у дискографії музикантів та вмістила в себе десять нових композицій.

“Платівка Dogma стала відображенням нашого стану протягом цього року. За останній рік багато чого змінилось, як у суспільстві, так і в нас самих як в музикантах. Можна сказати, що цей рік нас виснажив. Але водночас за цей час ми багато чого навчились: навчились на сприймати на віру догми, що нав’язують нам інші, навчились дивитися ширше і бачити не лише те, що нам дозволяють, навчились зазирати вглиб себе у пошуках правильних відповідей та зрозуміли, як багато ми можемо змінити. Нова платівка поєднала пісні про найрізноманітніші грані нашого життя – тут є блюз та самотність, збуджуючий госпел та секс, панк та позерство, тріп хоп та злоба, пронизливе танго та війна. Світ змінюється кожен день, на зміну одним догмам приходять інші, але ми сподіваємося, що в кожному з нас непохитними лишаються лише справжні цінності. Отже, не створюйте собі кумирів, хіба що вам сподобається наша Dogma…”

 

5 vymir – Містолінія

На рахунку досвідчених киян вже є один англомовний лонгплей, проте хлопці вважають саме цей студійник своїм дебютним альбомом. Квартет працював над альбомом в київській студії Lipky Zvukozapys, а деякі клавішні партії записувалися в лондонській студії Metropolis.

У пісні «Колір» заспівала перлина українського джазу Анна Чайковська, відома також співпрацею з Esthetic Education, Океан Ельзи та багатьма талановитими артистами. Назва «Містолінія» з’явилася під час брейнсторму разом із редактором open.ua, Олексою. Вона мала відображати урбаністичну концепцію альбому. На звороті обкладинки треклист виглядає як лінія метро, де кожна пісня – нова станція. «Містолінія» – нове слово в українській мові. В альбому повністю аналоговий звук: записані лише живі інструменти і немає цифрових ефектів. Було використано 8 видів клавіш і 7 гітар.

 

Sleeping Bear – Sleeping Bear

Молодий музичний колектив з міста Київ, який виконує інструментальний пост-рок. Відправною точкою в існуванні колективу можна вважати 7 квітня 2013 року, коли відбувся дебютний виступ групи. Незважаючи на те, що музиканти вже досить тривалий час грають разом, група знаходиться ще на самому початку творчого шляху і активно займається написанням нового матеріалу. Дебютний однойменний альбом групи побачив світ 22 квітня 2014.

 

Гапочка – Електроакустика

Новий міні-альбом столичного гурту складається з п’яти композицій, серед яких представлені як нові пісні, так і ті, що раніше вже видавалися, проте в істотно переробленому у відповідності до формату міньйону вигляді. Зазирнувши у першу студійну платівку «Гапочки» під назвою «Етап», слухач знайде дві з п’яти презентованих нині композицій, серед яких «Крила» і титульна пісня міні-альбому «Ніжності», які однаково цікаво й нешаблонно звучать в обидвох своїх варіаціях, що, до речі, є досить рідкісним явищем. Три свіжих композиції під назвами «Душа», «Сховай» та «Незвичайні» чудово доповнюють загальну картину міньйону, створюючи подекуди романтичну, подекуди меланхолічну, а заразом витончено-гармонійну музичну естетику.

 

Vera Lingua – Sounds Of The Earth

Київський гурт Vera Lingua включає в собі лише дві особи, але їх виступи нікого не залишають байдужими. Подає гурт гарячу інструментальну музику у вигляді суміші пост-року з прогресивним роком, підмішуючи трохи електронної музики. Почали записуватися ще в лютому 2014-го на студії “pystelnykArt” і випустили альбом 6 листопада. Vera Lingua розпочав свій шлях з 2010 року. З тих пір команда вже двічі побувала на сцені фестивалю Захід в 2012 та 2013 роках, закривали великий фестиваль пост-року в Україні Post Universe II, який відбувався в Сімферополі 22-23 листопада 2013. Приймали участь у всіх трьох фестивалях експериментальної інструментальної космічної музики Space Fest в Києві.

 

owncean – Beneath EP

Owncean – альтернативний колектив із Києва, що грає в стилі, близькому до сучасного Post-Hardcore. Перша робота – Beneath EP, була оприлюднена в кінці серпня 2014 року. Складається із 2 історій, що в свою чергу складаються із 2 частин, назви яких поєднуються в одну фразу та ідею.

Перша історія “While We Dreamed Of Getting Higher So Much, It Came Out We Got Beneath” розказує про те, наскільки низько можна опинитися, якщо занадто сильно хотіти бути найвище. Друга – “What If The Sun Doesn’t Spin Around The Earth” розказує, що чекає на нашу планету, якщо ми будемо вважати, що центр галактики саме тут. Owncean – це не протест, не заклик, не проповідь. Це лише сюжет. Один із нескінченної кількості сюжетів. У кожного свій власний сценарій: своя зав’язка, свої сцени і свій фінал. І в кожного є вибір, бути глядачем, чи головним героєм.

У одному із треків гостьовий вокал записав Павєл Казанцев із московського колективу Another Mask. Над обкладинкою працювала продакшн-студія Filu Family. Саунд-продюсером “платівки” виступив Олексій Романченко з Blacklight Recording Studio.

 

ONE-EYED PIRATES – EP

Представники східної сцени, а саме міста Горлівки. Цікавим фактом є те, що фронтмен Юрій Холошев є братом Павла Холошева – лідера нашумівшого цього року колективу Fontaliza. Пірати грають веселий роздовбайський британський інді-рок з дещо брудним гаражним звучанням в дусі Піта Догерті і компанії. Однойменний ЕР вийшов 17 серпня цього року.

 

ЗЛАМ – Бачив, як вдихають горе

Важко уявити сучасну українську метал сцену без гурту «ЗЛАМ». За 7 років свого існування, ці чотири хлопці зруйнували стереотипи щодо другорядності й тупого копіювання вітчизняними важкими командами їх європейських та американських колег. 24 червня вони презентували свою другу платівку, прослухавши яку, розумієш, що старання і наполегливість, з якими «ЗЛАМ» творять свою музику, роблять їх дійсно однією з кращих українських важких команд. Шалені аранжування, нестандартні ідеї, важкі рифи, надривний вокал, глибокі тексти… Платівку було записано на студії REVET SOUND. На пісню «Смертників гора» було відзнято відеокліп.

 

МАССА ПРИЧИН – ЇЖА ВОДА

Музичний гурт з Дніпропетровська, який функціонує з 2010 року. Виконує пісні українською в стилі soft rock з легким присмаком джазу. Новий альбом являє собою драйвовий і яскравий поп-рок із насиченим фірмовим звучанням. «Їжа Вода» – це друга платівка гурту.

«Новий альбом – це повернення до первинних цінностей, це символ простоти і невимушеності і, якщо хочете, безвиході буття. Це музика у всій її споконвічній красі, лише трохи прикрашена словами»

 

13 – 50/50

Навесні 2014 року стрімко здобуваючий популярність столичний поп-рок гурт “13” презентував слухачам свій перезведений дебютний ЕР “50/50“, до якого увійшло 8 авторських композицій, 4 з яких є бонус-треками. Усі 8 можна почути на хвилях різноманітних інтернет-радіо. Влітку цього року вийшов дебютний кліп гурту на трек “Живи на Межі”, який відразу потрапив у ротацію на музичні канали А-ONE, ELLO та RU MUSIC, а сам сингл регулярно з’являється в ефірі ДЖЕМ ФМ. Восени був презентований ще один кліп та кавер на Димну Суміш, тим самим вшанувавши спадщину відомого вже неіснуючого українського гурту. На разі хлопці працюють над записом другого студійника.

 

ЛАСКОВЫЕ УСЫ – ВСЕ МИКРОСХЕМЫ

В новому альбомі гурту Ласковые Усы ви не почуєте звичного диско-року. Це вже не веселий танцювальний рок-н-рол, а справжній поп-панк із соціальними мотивами. «Все Микросхемы» – це експериментальна робота, в якій музиканти відкрили свої нетипові здібності. Проявили себе по-новому. Пісні в цілому, про ненависть до мейнстріму, про людину в системі, про безглуздість війн тощо. Іронічні тексти з серйозною рок-музикою – такий хід треба головне зрозуміти, перед тим як робити якісь висновки. Коли починаєш розуміти, що хотіли донести музиканти до слухача, то відразу налаштовуєшся на їх хвилю.

 

Silicon Vallets – Прошу!

Група Silicon Vallets була створена в 2010 році в Києві. Музичні смаки колективу формувалися під впливом таких відомих світових команд як Stereophonics, Kings of Leon, Kelly Jones, the Almost. В загальному стиль банди можна охарактеризувати як пост-ґрандж. Надривний вокал, соціальні та особисті тексти трьома мовами і звичайно вибухові аранжування. Все це у їх новому альбомі “Прошу!”

 

Vivienne Mort – Готика EP

3 жовтня група Vivienne Mort представила свій новий EP «Готика». Треклист третього альбому складається з 5 треків, включаючи гучні сингли “Риба” і “Маріула”, випущені раніше. Загадкове послання Vivienne Mort залишили на розвороті нового альбому, яке натякає, що «Готика» стала своєрідним переходом від Середньовіччя до Ренесансу в їхній творчості.

Над новими композиціями свого «переломного» періоду музиканти працювали весь останній рік, протягом якого написали куди більш, ніж 5 треків, але саме вони злилися в єдину гармонію настрою, посилу і музики. Саунд-продюсером «Готики» став Юрій Акоп, який зробив альбом максимально камерним і живим, уникаючи зайвих електронних втручань. Всі інструменти писалися наживо, що часто займало куди більше часу, ніж планувалося спочатку, але заради найчистішого звучання Vivienne Mort йшли на будь-які експерименти Юрія.

 

НастяЗникає – Дієслова наказового способу

Акустичний соул з Києва. Молода українська виконавиця Анастасія Осипенко у рамках свого музичного проекту презентувала широкому загалу свій дебютний альбом. Наразі співачка планує, витримавши деяку паузу, зайнятись пошуком музикантів для подальшого розвитку свого проекту, оновивши його звучання шляхом залучення додаткових інструментів. Реліз вмістив у себе чотирнадцять авторських композицій, присвячених хвилюючим дівчину проблемам: страх дорослішання, крихкість стосунків та примарність сучасного оточуючого світу.

«Власне, от і він – результат цілого року роботи. Мої 14 треків, 58 хвилин звуку, 6 струн, трохи клавіш і, звичайно ж, голос. Дякую всім за концерти і «не зникай», за поради, записи та зйомки. На цьому я завершую свій перший етап»

 

MEGAPOLIS WITCHES – MY WALLS

Megapolis Witches – це київська рок​-команда, що приділяє велику увагу не лише музиці, а й перформансам під час її виконання. До активу можна віднести перший в Україні сферичний концерт Space Echo, який був спеціальним 3D-шоу-концертом на величезному сферичному екрані планетарію, де люди просто відлітали в інші нереальні всесвіти під живу музику гурту.

Альбом – мелодійний і сумний, під який добре в дощову погоду зігріватися, підливаючи собі в каву якийсь алкоголь і розмірковуючи про життя… З музичної точки зору, альбом увібрав в себе всі цікаві ходи типових представників жанру, починаючи від The National і Queens of the Stone Age, і закінчуючи Muse. Значна кількість музичних ідей завжди вважалася ознакою хороших і цікавих груп і, в даному випадку, Megapolis Witches – не виняток. В альбомі кожен може знайти щось своє.

 

VODEVIL’ – EP

VODEVIL’ – це молодий київський гурт, що складається з чотирьох амбіційних хлопців. Бенду виповнилося вже три роки. 22 жовтня вони відзначили цю дату презентацією свого дебютного міні-альбому. Це 4 безкомпромісні треки на хвилюючі молодь соціальні та особисті питання. А на тих, хто придбає собі компакт-диск музикантів, чекає додатковий сюрприз у вигляді п’ятого бонус-треку під назвою «Океан». Саунд альбому дещо схожий на O.Torvald. Можливо, ми з вами є свідками нових зірок нашої рок сцени.

Give me the Light! –  ~1 EP

Танцювальний панк в дусі The Strokes з вкрапленням божевілля на сцені – гурт Give me the Light! Ця вибухова група встигла заробити собі репутацію на київській сцені, як улюбленці молодіжних рок-вечірок за їх легку і заряджаючу поведінку на концертах, навіть якщо вони не на сцені. Не можна залишити без уваги і їх музику: легкі динамічні композиції перетинаються з важкими електронними вставками, що виділяють групу яскравим променем світла, де б вони не виступали. Цей рік виявився дуже продуктивним для хлопців – вони відкатали міні-турне Європою та випустили свій перший студійний EP.

 

SINOPTIK – 16/58

Як і будь-яка група зі східної України (до недавнього часу жили в Донецьку), SINOPTIK зустріли серйозні труднощі у поточному році. Але хлопці не опустили руки і навіть записали альбом «16/58», до якого увійшло 9 треків у фірмовому стилі Digital Stoner Psychedelic Rock. На підтримку платівки група зараз робить тур по Україні. У своєму арсеналі також мають студійні кавери на на Dead Weather, Tame Impala і Black Keys. У студійнику є все: особисті історії, бойовий дух, трохи лірики і моторошна магія чисел. В даному випадку 16 і 58 – зовсім невипадкові цифри. Це вік двох закоханих людей: дівчини і чоловіки, які разом вирішили відійти в інший світ заради свого кохання. Група побачила такий випадок у Харкові саме під час написання однойменної пісні. Пазл склався.

 

Lika Bugaeva – Finally I see

Новий космополітичний голос українського інді-року. Група представила свій перший лонґплей, який налічує 11 пісень англійською мовою, що були написані і записані на одному диханні. Зібралися у Києві менше року назад. Вокалістку Ліку Бугаєву ви можете знати завдяки участі у першому сезоні вокального телешоу «Голос країни», де вона дійшла до півфіналу і прямих ефірів. У записі альбому пісень допоміг Євген Ступка – відомий український саундпродюсер, який записував альбоми таким відомим артистам як «Океан Ельзи» і «Земфіра». Євгену сподобалася музика, він сам запропонував запис, а також виконав клавішні партії.

 

YouCrane – Again

Два роки кропіткої творчої праці, і от, перед нами новий альбом київського інді-гурту YouCrane під назвою “Again”. Ця платівка стала другим повноформатним релізом у дискографії музикантів. Він вмістив у собі шістнадцять авторських композицій, чотири з яких представлені в якості бонус-треків. Першим синглом з альбому Again стала композиція «Пісня Тобі», на яку також було відзнято відеокліп. Записувався новий матеріал на декількох київських студіях, серед яких Studio 211, Zvukoceh та Top Sound Records.

«У цьому розмаїтті різних натхнень, що втілилися у свіжих піснях YouCrane, і полягає концептуальність нового лонґплею. Починаючись оптимістичними пісенями, альбом продовжується піснями розчарування і депресії, після яких приходить обов’язкове філософське переосмислення життя, і як наслідок – знову оптимізм. Фаза пройшла, коло замкнулося і все почалося знову», – підсумував фронтмен Костянтин Шелудько.

 

Cherry-Merry – Listen Loud!

Український рок-гурт, заснований 2010 року у Миколаєві. Стилістику та манеру звучання гурту можна охарактеризувати як оригінальну суміш мелодійного британського інді та напористого гітарного американського гаражного року. Наприкінці вересня вийшов у світ новий повноформатний студійний альбом гурту – Listen loud!. У підтримку банда вiдкатала однойменне турне Україною. Драйвові хлопці завоювали своєю харизмою та енергетикою всю країну. На їхньому рахунку виступи на наймасштабніших фестивалях країни: Zахід, The Best City, Файне Місто. Їх сингл More Fire – гімн фестивалю Захід 2013. Їх трек Rock’n’rolla – джинґл до рок двадцятки на Просто Раді.О із Пашею Козловим. Їх кліпи успішно ротуються на музичних телеканалах країни.

 

Sasha Boole – Survival Folk

Кантрі-фолк виконавець з України. Його активна гастрольна діяльність почалась лише у 2014 році, проте за спиною музиканта вже понад 100 концертів у 5 різних країнах. Зовсім нещодавно Саша презентував свій другий студійний альбом Survival Folk, з яким, після туру Україною, вирушив у європейське турне Польщею та Німеччиною, зігравши концерти у Берліні, Варшаві, Кракові та ще низці міст. Також, цьогоріч музикант видає сингли на американському та аргентинському лейблах. Його музику часто порівнюють із ранньою творчістю Боба Ділана, замішаною на коктейлі з дарк-фольку, блюзу та готичної американи.

 

The Softs – Right or Wrong

Приємний вокал, досить грамотна англійська вимова, загравання з електронікою рівно до тієї межі, поки це ще не набридло. Не дарма хлопці потрапили на радіо ALLFM (Великобританія), а пісня «Listen To Your Heart» тепер в сет-листі The Best Eastern European Music! Альбом записувався в домашній студії хлопців, а зводили вже професіонали у Санкт-Петербурзі. Отримали об’ємний звук, динамічність, доречні синтезаторні партії. Хлопці на дуже правильному шляху!

 

Cepasa – Nove

Через два роки після дебютної платівки український музикант Cepasa представив другий студійний альбом Nove. Всього до нього увійшло 10 треків. Хіт Delicious став саундтреком до показу Ірини Красильникової на MBKFD, а пісня Similar записана спільно з Дариною Коломієць.

За словами музиканта Павла Ленченко, після дебюту другий студійний альбом для нього став випробуванням і своєрідним краш-тестом на міцність і впевненість у правильності обраного шляху. На себе звертає увагу меланхолійна атмосфера альбому з відтінками звучання James Blake або Nicolas Jaar, гурт якого він розігрівав у Києві. Характерна риса всіх композицій в альбомі Nove – використання різних вокальних та real-time-ефектів і спокійний свінгуючий ритм.

 

Norma – Basic

Представники Київського електронного підпілля. Група «Norma» була сформована у вересні 2013 року у складі з двох чоловік – Євгенія Лашко (вокал, автор пісень) та Андрія Труфанова (гітара, клавішні, технічна частина). Робоча назва пісні «Нормально» (яка надалі стала дебютним синглом групи під назвою «Звичайні Речі») дало назву групі. Навесні 2014-го року група записала три сингли і випустила дебютний альбом Basic. На даний момент група веде підготовку матеріалу для запису нового альбому.

 

Four Phonica – EP

Робота, що складається з п’яти треків, була записана в Берліні на особистій студії Dean Rosenzweig (IAMX / Crystal Castles) і зведена різними звукорежисерами, серед яких володар Ґреммі Adam Hawkins (Alanis Morissette, Limp Bizkit) а також саунд-інженер Jammin Unit, що вже встиг попрацювати з Nine Inch Nails і The Black Eyed Peas. Емоційно насичена лірика відображає особисті переживання Марка (ex-Marakesh) і Дар’ї у зв’язку з переїздом з України в Берлін. Порушуються теми відчуження від суспільства, руйнування минулого і переродження в нове майбутнє.

 

COLAARS – Native EP

Це вже другий студійник хлопців. Над звучанням релізу працював Hugh Fothergill на одній з лондонських студій – «Dairy Studio», який вже відомий співпрацею з Basement Jaxx, Bipolar Sunshine, Kodaline і La Roux. COLAARS трохи змінили склад, але залишаються такими ж світлими і ритмічними. Красивий звук забезпечить пігулки від депресії навіть взимку. Так і хочеться танцювати під це всю ніч.

 

tiiiza – Dive

Український проект 22-х річного музиканта із Херсону Ельміра Алієва заснований у 2012 як one-man band. У цьому ж році виходить дебютний міні-альбом під назвою «July». Далі йдуть міні-альбоми «Youth», «Shadow», випущені в 2013 році на київському лейблі Ultra Vague Recording. В січні 2014 виходить альбом «Siberia» на американському лейблі Future City Records, а в травні відбувся реліз альбому «Sometimes» на Ultra Vague Recording. 25 листопада виходить останній, на даний момент, альбом «Dive» у форматі self-release. У його роботах поєднуються такі стилі як chillwave, dreampop, lo-fi. В даний момент працює над новими альбомами, три з яких побачать світ у 2015 році. Також готується до випуску альбом-збірка “Hypnagogic” французькою лейблі “Bambousek Records”.

 

Cold Comfort – Modern Crypts

Незалежно від подальшої історії групи Cold Comfort, їх ім’я назавжди буде вписано в історію незалежної української музики. Тріо з Рівного утворилося в 2012 році. Обов’язки гітариста та вокаліста в ній виконує Олексій, відомий багатьом за гітарною роботою у групах And We Burn та Selma. Cold Comfort стали на крихкий шлях суміщення темної електроніки з готичним роком, що нагадує про другу хвилю готик-року (здорово нагадує ранніх The Cure) або більш нові проекти, наприклад, She Past Away. Що стосується пісень на альбомі, то як явних хітів так і слабких треків тут немає.

 

The Cancel – Criminal

Новий реліз від львівського проекту The Cancel, який віднедавна з дуету перетворився на сольний проект одного з учасників. Фірмовий звук перетворює кожен трек цього альбому на нескінченно прекрасну подорож у світ інструментального хіп-хопу. Даний альбом: 19 окремих кримінальних історій у дусі Gnarls Barkley. Група достатньо відома за межами України. Відразу після релізу хлопці заявили, що закінчують своє співробітництво в тому вигляді, в якому Андрій і Діма робили музику. Відтепер – нові починання.

 

Alexjazz & The Cancel – Panorama

Учасники творчого об’єднання Kickit накінець виклали в мережу свій спільний альбом «Panorama». Музиканти описують його як «концептуальний реліз, в кращих традиціях джазу та хіп-хопу».

«Panorama – це кут огляду на 360 градусів. Це – любов та мир, місто та наш внутрішній Всесвіт. Це те, що тебе оточує і це те, що в тобі. Потрібно тільки дивитися глибше. Найбільш відомий трек із альбому – це композиція “Вокзали” із Сашком Положинським та Ірою Швайдак із гурту Один В Каное. Також на альбомі присутній голос нашого друга, який чаклував над зведенням та мастерингом усього релізу. Це – Anton Chilibi. Із Антоном вийшов, як завжди, чудовий трек. Ще з нами працював DJ Shon та Drud. Shon цього разу виступив не в ролі діджея. Він замінив те місце, де мав бути сктретч, своїм голосом»

 

Grisly Faye – Drown

На хвилі підйому української незалежної музики, києво-варшавський дует Grisly Faye випустив дебютний EP, реліз якого відбувся на лейблі AZH 1 грудня 2014-го року. До того часу гурт уже встиг представити диск в рамках туру разом із Arms and Sleepers у Німеччині, Чехії та Польщі. EP має назву Drown і містить 5 композицій.

 

Вагоновожатые – Упасть с тандема EP

Фактично нове ім’я на українській музсцені, хоча, якщо придивитися ближче, бачимо знайомі обличчя. Група з’явилася як дует гітариста Валентина Панюти і вокаліста Антона Слепакова. Панюта був учасником вельми популярних в Україні Lюк, Слєпаков – фронтменом, мабуть, найвідомішої Дніпропетровської команди останньої декади – “… И Друг Мой Грузовик”. Дуетом записали дебютний сингл “Сгруппироваться” та EP “Без трамваев”. Трохи пізніше до них приєднався Стас Іващенко, барабанщик донецької групи DOK.

 

Secret Avenue – Sirens EP

Український англомовний колектив. Музика хлопців – це якісний інді-поп, натхнений яскравою естетикою 80-х, нічними танцями і покликом космічних сирен. В активі молодої групи неодноразові виступи на кращих арт- і фестивальних майданчиках Києва (PaintHouse, Closer, Mezzanine, Арт-Пікнік Слави Фролової, ГогольФест, Don’t Take Fake та ін.), а також виступ на великому фестивалі Jazz Koktebel. Наприкінці 2014 мережа почула перший EP київського гурту.

 

Off Lines – Self-titled

Проект Off Lines народився шляхом вигнання теперішнього фронтмена з тодішніх One-eyed pirates. «Так гітаристи перетворюються на електронщиків»: говорить Роман Плекан – незмінний ідейний натхненник і людина-оркестр. Музика народжувалася в основному в голові соліста, але зараз йому пощастило зустріти барабанщика і гітариста, які теж не проти докласти свою руку до неї. У цьому році хлопці планують відіграти живий концерт, що буде дуже цікавим видовищем, враховуючи характер музики.

Текст: Сергій Маркович

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: