Меню & пошук

6 історій від українців, які знайшли мотивацію у спорті

6 історій від українців, які знайшли мотивацію у спорті

[ads-pc-2]

sport-motivation

Чому одні люди займаються спортом, а інші ні? Чому одні обирають активне життя нудному просиджуванню вдома перед телевізором? Звідки беруть натхнення прокидатися та займатися ранковими вправами, чи після важкого робочого дня йти до спортзалу? Нам часто не вистачає лише одного поштовху, одного ривка, щоб просто почати. Часто нам потрібне додаткове натхнення та приклади інших, щоб зрушити з мертвої точки. Ми опитали 6 атлетів на предмет того, “чому”, “для чого”, “як часто”, “заради чого” вони тренуються та звідки беруть натхнення. Нехай їхні відповіді змотивують вас на позитивні зміни.

 

Алла Клименко – співзасновник проекту Upgrade, лайф-тренер, психолог, мотиваційний спікер, тренер по щастю.

Клименко

Спорт – це частина життя. Так само необхідна річ, як і сон, їжа і любов. Мене як life-тренера часто запитують: “Звідки взяти мотивацію щоб піти в тренажерний зал або, наприклад, побігати”? Я відповідаю: “Не повірите! Вона в залі та на біговій доріжці. Мотивація саме там :) Не варто її шукати на дивані або попиваючи лате”.

 

Анна Цукур – мандрівниця, фітнес-коуч, спорт-блогер, сноубордистка, серфінгістка. Дівчина, яка надихає на спорт, жити в задоволення та ловити кожен момент.

Цукур

Що для мене спорт? Це давно не є для мене чимось особливим, це особливе стало моїм життям. Причина була банальною, виглядати гарною та підтягнутою, поки я подорожувала Латинською Америкою, з такими дівчатами завжди приємніше спілкуватися, як мені здавалося. І звичайно ж мені лестило, коли мене приймали за бразилійку.

Але правдива сторона цієї медалі в іншому. Це однозначно правда, що з атлетами та просто спортивними людьми хочеться більше спілкуватися, не тільки тому що у них тіло красиве, а тому що вони самі по собі виглядають впевненими та успішними, випромінюють хорошу енергію (адже її багато) та мимоволі надихають інших бути здоровими. Тільки дурний вибере здоров’ю об’їдання і пасивне життя, адже це такий вибір, де нічого не чекає крім нездужання та хронічної втоми.

У моєму випадку, я почала тренуватися з вагою власного тіла скрізь і регулярно, для цього не потрібний тренажерний зал і додаткове обладнання. Мої тренування стали новою пристрастю, зробити більше і краще, в парку, на пляжі або будинку, гарненько пропотіти і відчути себе окриленої. Не мало різниці місце, різниця була в бажанні і воно було величезним.

Звичайно за фізичним навантаженням пішла зміна в харчуванні, ви не зможете багато тренуватися і мати результат, якщо ваше харчування повний абсурд. Це стало новою великою подорожжю в житті. Я спостерігаю за атлетами-серферами так як це теж моє велике захоплення, для них необхідно мати хороше здоров’я і витривалість для досягнення результатів. Це найскладніший і прекрасний вид спорту, який я знаю.

Я надихнулася спортсменами-любителями в Ріо-де-Жанейро, вони тренуються на пляжах і в парках, і у них цінується м’ясисте тіло, тобто м’язи, а не желейна шкіра на худому тілі. Адже це випромінює здоров’я і красу. І як я часто кажу, до такого тіла хочеться доторкнутися.

Зараз я чітко розумію, що тренуюся і треную людей в першу чергу для здоров’я. Адже роблячи людей здоровішими, я роблю і світ кращим, це мій маленький внесок у наш величезний Всесвіт. А отримуючи результати інших, я надихаюся ще більше. Цей закон природи працює, я роблю щасливішим інших і це щастя повертається до мене. Так я знайшла своє покликання і ллється це в мене зсередини. Я люблю те, що я роблю, і буду це робити все своє життя. А особисто моя мета – це прожити максимально довго і бути активною і здоровою, щоб виконати всі свої плани та мрії.

 

Максим Ярошенко – автор фітнес-програми “Ривок”. Змінив якість життя понад 2000 осіб.

ярошенко

Чим для мене є спорт? Звідки отримую натхнення? На сьогоднішній день спорт для мене це унікальна інвестиція в своє щасливе і здорове майбутнє. У цій «темі» я вже більше десяти років – росту, працюю, розвиваюся і домагаюся успіху. Перед кожною людиною стоїть вибір – бути спортивним чи пасивним? Нам всім з шкільних часів суспільство пропонує уроки фізичного виховання, але лише маленька частина людей свідомо обирає спортивну культуру за основу свого життя. Для себе я поставив мету – надихати, мотивувати, плекати здорову, спортивну та щаслива націю українців! Це моє першочергове завдання, це мій стимул для розвитку та роботи над собою, це те з чим я прокидаюся і йду на перше тренування, і думки з якими я лягаю спати після сьомого тренування, проведеного за день. І тут приходить тільки одна думка – ключова назва пісні Bon Jovi «It’s my life».

Найчастіше, щоб включитися в роботу, нам потрібне натхнення або приклади для наслідування. Безумовно я вивчав досягнення зарубіжних спортсменів, фітнес-тренерів і постійно ловлю себе на думці, що людські можливості – безмежні, але якщо говорити про реальну мотивацію та натхнення, то для мене таким є 28 річний хлопець, який прийшов займатися до мене в зал і після перших 5-ти присідань він вже втомився, як ніби пробіг півмарафон, але вже після двох тижнів тренувань здатний відпрацювати всі вправи, а через 2 місяці він йде від мене вже новим – здоровим, впевненим у собі чоловіком з щирою посмішкою і, головне, задоволеним своїм життям! Ось такі хлопці – моя енергія, моє «невичерпне джерело» натхнення та мотивації!

 

Mary Sugar – бігун, ідеолог та тренер в спортивному клубі закритого формату для дівчат Skinny & Strong Club, тренер в біговому клубі Nike + Run Club Kyiv, учасник і призер офіційних забігів, включаючи півмарафон, фінішер ультрамарафону в 50 км.

sugar

Спорт – це свобода, це коли ти можеш сказати “і нехай весь світ зачекає”. Є тільки ти та усвідомлення того, як круто вміти керувати своїм тілом. Чому я займаюся? Мене надихає прогрес, який я бачу в собі не тільки зовнішній, але й внутрішній.

 

Тетяна Гриньова – засновник bit.ua, ведуча Просто Ради.О, активна спортсменка та прекрасна мама.

Гринёва

Навіщо я бігаю? По-перше, це красиво. Я серйозно. Біг – естетично приємне видовище, якщо все робити правильно. Ну і, зрозуміло, робить красивими ваше тіло і ноги. Ви коли-небудь бачили повних бігунів? То-то ж .

Біг для мене – такий собі вид SPA-процедур. Це така активна медитація і digital detox, який дозволяє бути наодинці зі своїми думками. Я люблю бігати по вулиці в тиші (так, найчастіше я роблю це без музики) і спостерігати за перехожими. Особливо круто це виходить у новому місті. За годину-півтори, без соцмереж і месенджерів, в голову може прийти купа нових ідей і планів – тому я мрію про те, щоб коли-небудь людство винайшло диктофон для думок …

 

Ірина Бушкова – життєрадісна сноубордистка та вейкбордистка, дворазова чемпіонка України і віце-чемпіонка світу в категорії мастерс по вейку, а також тренер та суддя. Організатор сноу-табору Livigno Snow Camp 2014, вейкборд-таборів в Hip-Notics Cable Park і сноуборд-табору Bukovel Sunny Days.

Бушкова

Автор фото: Дмитро Вакулка

Не вважаю себе спортсменкою у звичному розумінні цього слова. Мені просто нудно не рухатися і під руку попався вид активності, який поєднує в собі пристойні навантаження, адреналін. З часом вейкбординг став для мене естетикою, яку я відчуваю, своєрідним танго, не здатним набриднути: ти завжди відточуєш елементи, з’єднуєш їх і робиш нові трюки, доводиш їх до рівня, щоб з боку виглядало, як раз плюнути. Плюс твої результати видно оточуючим, а це додатковий мотиватор.

А для тих, хто хоче отримати додаткову порцію мотивації, приємна новина – 30 липня в Києві в кінотеатрі “Кінопанорама” відбудеться показ Днів Надихаючого Кіно про Спорт. На вас чекає 10 короткометражних робіт, реальні історії спортсменів про те, яке місце спорт займає в їхньому житті та як допомагає досягти нових цілей.

Вартість квитка: 50 грн. до 29 липня і 60 грн. – в день показу

Придбати квитки та ознайомитися з програмою Днів Надихаючого Кіно можна на сайті inspiringfilms.com.ua

Зустріч у фейсбук>>>  https://www.facebook.com/events/1599092330370223/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: