Меню & пошук

8 книг в електронному форматі, вартих уваги

8 книг в електронному форматі, вартих уваги

[ads-pc-2]

Зважаючи на те, що у багатьох з вас (якщо не в більшості) є електронні ґаджети – смартфони, букрідери та планшети, з яких можна читати книги, ми вирішили зробити огляд цікавих книг, які можна придбати і завантажити в електронному форматі. Допоміг нам у цьому інтернет-магазин електронних книг Bookland, який на власний смак підібрав осінній мікс із книжок, які за різними причинами варті вашої уваги. Серед них: бестселери, книжки з «довгого списку» Книги року BBC-2013, книжки, які вперше опубліковані українською мовою, книги-переможці поважних літературних премій та інші.

Вільям Фолкнер, «Світло в серпні»

Вільям Фолкнер

Вільям Фолкнер – американський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури (1949 рік), видатний майстер прози. Роман «Світло в серпні» відзначається складністю форми, змісту і тематики. Автор майстерно змальовує провінцію на півдні США в часовому проміжку від Громадянської війни до кінця 1920-х років і освітлює завжди болючі проблеми, зокрема найгострішу й найважливішу з них – расове питання. Книга «Світло в серпні» вперше публікується українською мовою (видавництво Жупанського, 2013 рік).

Надія Гербіш, «Теплі історії до шоколаду»

Надія ГербішКнига Надійки Гербіш «Теплі історії до шоколаду» – друга книга письменниці з серії «Теплі історії» (видавництво «Брайт Стар Паблишинг»), яка також стала бестселером. Ця книжка – збірник добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, смуток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни.

Любко Дереш, «Миротворець»

«Миротворець» – нова книга Любка Дереша, яка, з’явившись у вересні, одразу стала бестселером.

Оксана Забужко, «Музей покинутих секретів»

Оксана ЗабужкоВ кінці жовтня Оксана Забужко отримала Центрально-європейську премію “Ангелус”. Цю відзнаку і 150 тисяч злотих авторка отримала за роман “Музей покинутих секретів”, опублікованій польською мовою минулого року у WAB. Оксана Забужко в романі «Музей покинутих секретів» відкрила сторінки забутої та замовчуваної історії України 20 століття. Тут знайшлося місце для сюжетів УПА і Революції на граніті, Незалежності та «шістдесятників».

Мішель Терещенко, «Перший олігарх»

Мішель ТерещенкоКнижка «Перший олігарх» (видавництво Ніка Центр) написана прямим нащадком легендарного роду Терещенків Мішелем. Автор спробував подивитися на події кінця XIX – першої половини ХХ століття очима свого діда – Михайла Івановича Терещенка. У книзі описані перипетії життя цієї блискучої людини, що у тридцять один рік була власником одного з найбільших статків Російської імперії, депутатом Державної думи Росії, міністром фінансів, а тоді – іноземних справ у Тимчасовому уряді.

Юрій Макаров, «За чверть десята»

У романі «За чверть десята» (видавництво Нора Друк) Юрій Макаров розповідає як самотній викладач іноземних мов, поліглот і бонвіван, раптом помічає, що всі його машинальні й ненавмисні прокльони матеріалізуються з дивовижною буквальністю. Ця обставина, як і поява в його житті юної розкутої жінки, змушують головного героя роману проаналізувати своє минуле і спробувати підбити попередні підсумки життя. Дія відбувається у впізнаваних декораціях сучасної столиці України.

Тарас Прохасько, «Одної і тої самої»

Тарас ПрохаськоНова книга Тараса Прохаська (видавництво MERIDIAN CZERNOWITZ) “Одної і тої самої” – це спроба пояснити передовсім самому собі те, що відбувається поза самим собою. Своєрідна параесеїстика, парапубліцистика. Книга “Одної і тої самої” потрапила до “довгого списку” премії Книга року ВВС-2013.

Євген Жердій, «Тінь»

Євген ЖердійУ книзі «Тінь» (видавництво Дуліби, 2013 рік) автор Євген Жердій розповідає про те, куди може привести неперспективне за всіма ознаками розслідування рядового київського журналіста із невеличкої бульварної газети, що спеціалізується на маніяках. Всі ж знають, що перевертнів не існує, й Ігор Байда теж це знав. Проте ці фундаментальні істини іноді дають слабину. У лісі з’являється перевертень, а в психіатричній клініці звичайний маніяк перетворюється на вампіра, а примари доводять людей до самогубств. Це вже не розслідування – це Пекло.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: