A password will be e-mailed to you.

У вік електронних технологій аналогові речі відходять на задній план, і це не дивно. Звичні раніше фізичні носії для музики або відео сьогодні вже не витримують конкуренції з сучасними гаджетами. Для чого нам користуватись ними, якщо є швидші та дешевші способи отримати бажане.

Схожа доля спіткала й листівки. З початку минулого десятиліття електронні листівки фактично повністю замінили собою традиційні паперові. Проте в останні кілька років традиція дарувати одне одному листівки переживає своєрідне друге народження. Люди почали розуміти, що набагато приємніше отримати в подарунок річ, до якої можна доторкнутись та відчути тепло чийогось серця. На відміну від бездушних e-cards паперова листівка допомогає проявити щире бажання привітати близьку людину у важливий для неї день.

Сьогодні ми хочемо розказати вам про незвичайні листівки, які виготовляються компанією Green Field Paper без використання деревини та містять в собі впресоване насіння. Незвичні листівки вирізняються до того ж своєю екологічністю, і не тільки тому що зроблені з паперу недеревинного походження: практично всі складові для виготовлення листівок, навіть вода, використовуються декілька разів.

Унікальні листівки виготовляються в США з 1992 року. З того часу марка Green Field Paper здобула безліч шанувальників екологічності та оригінальності в усьому світі. Хто ж не захоче привітати друга або подругу унікальною листівкою Grow-a-Note, яку можна посадити в землю, і з впресованого в неї насіння згодом виросте справжня рослина.

Компанія Green Field Paper виготовляє ще кілька серій листівок. Наприклад, листівки серії Junk Mail – з паперу з переробленої поштової реклами, Gilroy Garlic Paper – з впресованим лушпинням часнику, та Java Paper – з додаванням кавової гущі.

Придбати листівки Green Field Paper можна і в Україні – в інтернет-магазині FancyKid. Не забудьте потім поділитися враженнями – нам теж цікаво, що виросте з вашої листівки :)

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.